İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza ürünü nedenini bildirerek iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, size gönderilen faturada ve aynı şekilde internet sitesinde iletişim sayfasında yer alan adrese iade gerekçesini yazarak kargo firması ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücret ödemeden gönderebilirsiniz. İade edilecek ürünlerin kutusu açılması durumunda iade işlemi tarafımızca kabul edilmez. Aynı şekilde faturası iletilmeyen ürünler iade edilemez. İade etmeyi düşündüğünüz ürün olduğu sürede VEİTO ile iletişime geçebilirsiniz.

İade Adresimiz:

VEİTO

Kemaliye Mahallesi Gülbahar Hatun Caddesi

İade işlemleri:

veito.com üyelerinin ‘Sebep göstererek cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizde ki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti veito.com tarafından karşılanmayacaktır.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansır.

Paylaş